قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهران


با وجود تجهیزات پیشرفته و مواد شوینده‌ای که می‌توانند بدون ضرر رساندن به فرش و قالی آن‌ها را شستشو دهند، انتخاب بهترین قالیشویی غرب تهران برای برون سپاری شستشوی فرش، قالی و موکت‌های شما اهمیت زیادی دارد. قالیشویی چله ابریشم با دریافت قالی و فرش جهت شستشو به صورت حرفه‌ای، به شما این امکان را می‌دهد در هر نقطه از غرب تهران که هستید با خیال راحت از خدمات شستشوی فرش استفاده کنید. کافیست برای ارسال آدرس جهت اعزام نیرو با شماره تلفن‌های قالیشویی چله ابریشم در غرب تهران در ارتباط باشید. 

بهترین قالیشویی غرب تهران

با توجه به بالا رفتن قیمت خرید یک فرش ساده، افراد اهمیت زیادی به شستشوی اصولی فرش در قالیشویی می‌دهند. استفاده از تجهیزات حرفه‌ای برای شستشو و خشک کردن قالی اهمیت بسیار زیادی دارد. قالیشویی چله ابریشم بهترین قالیشویی شمال تهران و غرب تهران است که هم تیم متخصص و حرفه‌ای برای شستشوی قالی دارد، هم از تجهیزات مناسب برای این کار استفاده می‌کند. کلیه مراحل شستشو و لکه گیری فرش با بهترین مواد شوینده انجام می‌شود تا هیچ آسیبی به ساختار فرش وارد نشود.
قالیشویی چله ابریشم با پشتیبانی حرفه‌ای و پاسخگویی همیشگی، دغدغه شما را برای شستشوی فرش با بهترین کیفیت برطرف می‌کند. تجهیزات شستشوی فرش به همراه استوانه‌های خشک کن در این قالیشویی، می‌توانند بدون اینکه به ساختار، بافت و رنگ فرش آسیبی وارد کنند؛ مراحل شستشوی فرش را انجام دهند.

ارتباط با قالیشویی چله ابریشم

شماره های تماس ویژه غرب تهران

بیش از ۱۰ مورد خدمات در قالیشویی غرب تهران

بهترین قالیشویی در غرب تهران باید به غیر از اینکه امکان شستشوی انواع فرش و قالی را به شما می‌دهد، خدمات دیگر از جمله رفوگری، خدمات ریشه و ترمیم فرش و اصلاح رنگ را نیز داشته باشد.
در صورت نیاز به ترمیم و اصلاح ساختار فرش با خدمات ریشه و یا تغییر رنگ فرش، می‌توانید با کارشناسان ما در قالیشویی چله ابریشم در ارتباط باشید. متخصصین و تیم فنی و حرفه‌ای ما در این قالیشویی، امکان ترمیم ریشه و بافت مجدد فرش را فراهم کرده‌اند. اگر بخشی از فرش شما آسیب دیده و می‌خواهید از شدت گرفتن آسیب جلوگیری کنید، کافیست که همین حالا از خدمات قالیشویی چله ابریشم کمک بگیرید. شعبه شمال چله ابریشم یکی از حرفه‌ای‌ترین‌های قالیشویی شمال تهران است.

بروزترین دستگاه ها در قالیشویی چله ابریشم بهترین قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهران

شستشوی انواع فرش ماشینی در غرب تهران

اکثر مردم به جای اینکه هزینه زیادی برای خرید فرش دستباف کنند، فرش‌های ماشینی جذاب را برای خود خریداری می‌کنند. حساسیت فرش‌های ماشینی برای شستشو کمتر از فرش‌های دستباف است ولی این موضوع نباید باعث شود تا بدون توجه به تجهیزات و ماشین آلات موجود در قالیشویی، فرش خود را برای شستشو برون‌سپاری کنید.
قالیشویی چله ابریشم بهترین قالیشویی در زمینه شستشوی فرش ماشینی در غرب تهران است. با وجود ماشین آلات حرفه‌ای و تمام اتوماتیک که می‌توانند مراحل شستشو و لکه گیری فرش را به بهتر از نیروهای انسانی انجام دهند، فرش خود را بدون آسیب و به صورت کاملا تمیز تحویل می‌گیرید. تار و پود فرش شما پس از شستشو هیچ آسیبی نخواهد دید و در نهایت یک فرش نو و تمیز را دریافت می‌کنید.

شستشوی انواع فرش دستباف در غرب تهران

ماشین آلات اتوماتیک شستشوی فرش، دیگر دغدغه‌ای از بابت شستشوی فرش‌های ماشینی باقی نگذاشته‌اند؛ ولی زمانی که صحبت از شستشوی فرش دستباف می‌شود، قضیه فرق می‌کند. فرش‌های دستباف با تنوع بالا و ظاهر جذاب خودشان می‌توانند برای بسیاری از افراد جذاب باشند، ولی باید بدانید که نگهداری از این فرش‌ها و شستشوی آن‌ها باید با احتیاط بیشتری صورت گیرد.

شستشوی فرش دستباف باید با کمک استادکاران ماهر انجام شود تا هیچ آسیبی به تار و پود فرش و رنگ‌های آن وارد نشود. مشکلی که در فرش‌های دستباف در هنگام شستشو رخ می‌دهد، اختلاط رنگ‌های مختلف با یکدیگر است که این موضوع می‌تواند تاثیر منفی روی فرش دستباف داشته باشد. ولی اگر استادکار ماهر با مواد شوینده مناسب و ظرافت، مراحل شستشو فرش دستباف را انجام دهد، دغدغه‌ای از این بابت وجود ندارد. قالیشویی چله ابریشم به عنوان بهترین قالیشویی در غرب تهران، هم امکان شستشوی فرش دستباف و هم فرش ماشینی را بدون آسیب به فرش به شما می‌دهد.

ارسال به موقع فرش پس از شستشو درب منزل

شستشوی قالی در بهترین قالیشویی در غرب تهران باید به صورت تخصصی و با بهترین مواد شوینده انجام شود؛ اما به غیر از این موضوع، ارسال به موقع نیز می‌تواند اهمیت زیادی برای مشتریان داشته باشد. با این حال باید توجه کرد که در بازه‌های زمانی مختلف از سال، زمان شستشوی فرش می‌تواند متفاوت باشد. 

در ایام پیک شلوغی مانند اواخر سال و اسفندماه، به دلیل اینکه سفارشات شستشوی فرش در قالیشویی چله ابریشم افزایش پیدا می‌کند، زمان بیشتری برای شستشوی هر فرش اختصاص داده خواهد شد و ممکن است مجبور شوید چند روز بیشتر از حالت معمول منتظر شستشوی فرش و تحویل آن باشید. اما در ایام غیر پیک و شلوغی، شستشوی انواع قالی و فرش با سرعت بیشتری انجام می‌شود. افتخار ما تحویل به موقع و فوری قالی شسته‌شده به مشتری است. در همان زمانی که از سوی کارشناسان برای تحویل فرش و قالی شستشو داده شده به شما اعلام می‌گردد، فرش‌ها به شما تحویل داده خواهند شد.

در قالیشویی چله ابریشم بهترین و بالاترین کیفیت شستشو و ترمیم فرش را تجربه کنید

قالیشویی غرب تهران

هزینه شستشوی فرش در قالیشویی چله ابریشم در غرب

یکی از دغدغه‌های افراد برای برون سپاری فرش و قالی خودشان جهت شستشوی در قالیشویی غرب تهران، هزینه شستشو است. هزینه شستشوی فرش در قالیشویی چله ابریشم در غرب تهران وابسته به نوع فرش شما و همچنین میزان کثیفی آن دارد. فرش‌های دستباف به دلیل اینکه نیاز به شستشوی حرفه‌ای‌تر و تخصصی‌تر دارند، با هزینه بیشتری شستشو داده می‌شوند؛ اما هزینه شستشوی فرش در قالیشویی چله ابریشم برای فرش‌های ماشینی بر اساس متراژ فرش محاسبه می‌شود. شما می‌توانید برای دریافت قیمت شستشوی فرش در قالیشویی تهران، همین حالا با کارشناسان ما در قالیشویی چله ابریشم در ارتباط باشید تا با توجه به نوع فرش و متراژ آن، قیمت را به شما اعلام کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *