خدمات قالیشویی چله ابریشم تهران

قالیشویی چله ابریشم تهران مجهز به کارخانه شستشوی اختصاصی در حومه شهر تهران، با مجوز رسمی اتحادیه قالیشویان تهران؛ آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در تهران می‌باشد. قالیشویی چله ابریشم متخصص در شستشوی انواع قالی ابریشم، گل ابریشم، دستبافت، ماشینی، رفوگری، رنگ برداری، ریشه بافی، چرم دوزی و … همچنین قالیشویی چله ابریشم کلیه خدمات خشکشویی مبلمان و خوشخواب در محل را به صورت تخصصی انجام می‌دهد.

carpet-washing1

شستشوی فرش دستبافت

carpet-washing-2

شستشوی فرش ماشینی

sofa-1

خشکشویی انواع مبلمان

bed

خشکشویی خوشخواب

repairing

ترمیم و بازسازی فرش

شستشوی فرش دستبافت

شستشوی فرش دستبافت یکی از خدمات ویژه قالیشویی چله ابریشم تهران می‌باشد، شستشوی انواع فرش دستبافت در این قالیشویی به صورت کامل اختصاصی و ویژه انجام می شود، به این صورت که فرش های دستبافت شما قبل از شتشو ابتدا کارشناسی شده و طبق نوع بافت و جنس نخ آنها شستشو داده می شوند تا به رنگ و بافت فرش دوست داشتنی شما اسیبی نرسد، فرش های دستبافت با استفاده از مواد های شوینده مخصوص شستشو می شوند که می توان به شور های گیاهی و شامپو های درجه یک مخصوص شستشوی فرش اشاره کرد.

شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش ماشینی نیز در این مجموعه به چند روش انجام می شود که در این بخش به این روش ها اشاره خواهیم کرد، یکی از روش های شستشوی فرش ماشینی، شستشوی معمولی با استفاده از آب و تاید می‌باشد که این روش شستشو سنتی بوده و بیشتر برای شستشوی های فرش ماشینی استفاده می شود و برای فرش های ابریشم و دستبافت به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

روش دوم اعلاء شویی می باشد که با استفاده از مواد شوینده مایع درجه یک می باشد که در این روش فرش ها تمیز و براق می شوند و زردی ریشه نیز در این روش به وجود نمی آید، روش سوم نیز شستشوی نانو بوده که یکی از شستشوی های ویژه این مجموعه می باشد در این روش فرش تا مدتی آب گریز شده و کثیفی و آب را به خود نمیگیرد.

خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان در قالیشویی چله ابریشم توسط تیم مجزا و متخصص انجام می شود، شستشوی مبلمان در محل انجام می شود و بدون ریزش آب در محل مبلمان شما شستشو داده شده و تمیز، براق و معطر می شود. خشکشویی مبلمان شامل انواع مبل راحتی، استیل با پارچه های مختلف می شود و مهمترین نوع شستشوی مبلمان شستشوی مبلمان چرم می باشد که با استفاده از مواد شوینده مجزا همراه با واکس پس از شستشو می باشد.

خشکشویی خوشخواب

خشکشویی خوشخواب نیز به دو روش شستشو در محل و شستشوی در کارخانه انجام می شود، روش شستشوی خوشخواب در هر دو حالت به مشابه به خشکشویی مبلمان است، شستشوی با استفاده از شامپو های شوینده، فرچه های مخصوص و دستگاه مکش المانی انجام می شود، خشکشویی خوشخواب های تک نفره و دو نفره قیمت شستشوی متفاوت با یکدیگر دارند.

ترمیم و بازسازی فرش

ترمیم و بازسازی فرش شامل انواع فرش های دستبافت و ماشینی می شود که دچار پارگی، پوسیدگی، بید خوردگی، سوختگی شده اند یا به خدماتی از قبیل، رنگ برداری، لکه برداری، ریشه کشی، شیرازه دوزی و … می شوید، ایت خدمات در قالیشویی چله ابریشم توسط تیمی حرفه ای و کارازموده، استادان صنعت فرش دستبافت و تعمیر کار فرش صورت می پذیرد و بهترین نتیجه پس از انجام خدمات را برای مشتری به ارمغان می آورد.

نزدیک ترین قالیشویی به شما هستیم

قالیشویی چله ابریشم در همسایگی شماست! با استفاده از ناوگان حمل و نقل گسترده و شعبات مختلف در سراسر استان تهران

بهترین و سریع ترین سرویس دهی برای شما را به ارمغان آورده ایم