آیا سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

 

_

از ما بپرس …

سوالی دارید؟

اگر سوالی در رابطه با خدمات قالیشویی چله ابریشم دارید و مشابه سوال خود را در لیست سوالات پر تکرار مشاهده نمی‌کنید از این بخش اقدام به پر کردن فرم و مطرح کردن پرسش خود استفاده کنید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن سوال شمارا همراه با پاسخ در لیست سوالات پر تکرار منتشر خواهند کرد.

سوالات متداول

لیست سوالات پر تکرار کاربران سایت  قالیشویی چله ابریشم

چقدر زمان میبره فرشهارو تحویل بدین؟

شستشوی فرشها دارای مراحل خاصی هست که بسته به جنس و نوع فرش متفاوت هست. اگر فرش فقط نیاز به شستشو داشته باشد میتوان زمان تقریبی برای فرشها ماشینی را بین دو الی سه روز و فرشهای دستبافت و ابریشم بین زمان سه الی چهار روز اعلام کرد.

قیمت شستشوی فرش چقدر است؟

از آنجایی که قالیشویی چله ابریشم زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران می باشد کلیه خدمات این مجموعه زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران می‌باشد. شستشوی فرش‌های ماشینی طبق تعرفه سالیانه اتحادیه قالیشویان تهران محاسبه شده و شستشوی فرشهای دستبافت معمولی، ابریشم و .. پس از مشاهده متخصص قیمت گذاری می‌شود و قیمت طبق توافق شرکت و مشتری اعلام می‌شود.

تحویل فرشها به چه صورتی هست؟

فرش ها پس از شستشو، ترمیم و یا تعمیر با هماهنگی های لازم به شما مشتری عزیز در تاریخی مقرر لول شده همراه با کاور تحویل شما میگردد.

برای شستشوی فرش از چه موادی استفاده میکنید؟

مواد شستشوی فرش ها بسته به نوع فرش و جنس آنها می باشد برای فرشها ماشینی و شستشوی معمولی از ترکیب تاید و سود استفاده می شود. برای اعلاء شویی فرشهای دستبافت شورها و دوا های گیاهی می باشد که بسته به جنس فرش متفاوت است.

شستشوی فرش در محل هم انجام میدید؟

شستشوی فرش در محل به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. این نوع شستشوی به صورت خشکشویی محل می باشد که فقط سطح روی فرش شستشو می شود و گرد و غبار داخل فرش داخل فرش می ماند و این موضوع باعث می شود که فرش به مرور زمان آسیب دیده و ریشه آن از بین برود.